Miks valida Golden Eagle koeratoit?      
       
Golden Eagle Holistic Health lemmikloomatoit on toodetud kasutades ainult värsket, looduslikku ja tervislikku toorainet ja arvestades koostisosades kõigi viie erineva toitainegrupiga Golden Eagle Holistic Health ® kasutab lemmikloomatoidu valmistamisel uuenduslikke toiduvalmistamise meetodeid tagamaks lemmikloomatoidu tervislikku toiteväärtust.

Golden Eagle Holistic Health ® lemmikloomatoidu retseptid baasnevad kõige kaasaegsemate loomade tervise uuringute tulemustele. Hiljutised järeldused mis on tehtud geeniuuringutest on näidanud lemmikloomatoidu valmistamisel kasutatud kemikaalide ja kunstlikult loodud toiduainete mõju lemmikloomade tervisele ja potentsiaalselt ebatervislikku ja ohtlikku tegurit loomade DNA-le . Kõiki neid uuringutulemusi arvestades oleme kasutanud oma lemmikloomatoitude valmistamisel vaid naturaalseid ja holistilisi komponente, minimaliseerides nii ohtu lemmikloomade tervisele.

Julgeme soovitada meie hoolikalt valitud liha, teravilja ja köögivilja sisaldavaid lemmikloomatoite ning pakenditelt leiad ka täielikud selgitused iga toote koostisosade kohta mida me kasutame. Puuduvad nimekirjad mis sisaldaksid ebamäärast teavet:"ELi heakskiidetud" või muid meetoteid varjamaks tegelikke koostisosi. Pakenditel on kõikide koostisosade loetelu ja selgitused nende kohta, et võiksite olla kindel, et teie lemmikloom saab tervislikku ja naturaalset toitu terve elu jooksul.

Teadliku tarbija, kes huvitub tervislikust toitumisest ostude nimekirja kuulub ikka lõhe.
Regulaarne lõhe söömine annab suurepärase võimaluse saada vajalik kogus Omega 3 rasvhappeid. Lõhe on väga maitsev toiduaine ja sisaldab 2 grammi Omega 3 rasvhapet, sealhulgas ka 600mg DHA kohta 100 grammis lõhes. Lisaks sellele saab lõhest mitmed olulised toitained ja rasvhapped mis on vajalikud aktiivse elustiili ja hea tervise püsimiseks. Jagage oma häid toitumisharjumusi süüa rasvast kala vähemalt kaks korda nädalas ka oma lemmikloomaga, pakkudes talle Golden Eagle Holistic Health ® toite mis sisaldavad samuti lõheõli ja lõhet.

Golden Eagle Holistic Health ® pakub erinevaid tooteid lemmiklooma erinevateks eluetappideks, kuid on ka mitmeid toite mis sobivad kõigile vanusegruppidele. Mitte ainult inimesed ei kannata allergiate ja toidutalumatuse käes, vaid ka lemmikloomadel esineb allergiat samuti on nad altid päritavatele haigustele. Geneetilise eelsoodumusega lemmikloomadel esineb oht, et need vigased geenid võivad vale toiduga aktiveeruda, põhjustades nii palju kohutavaid haigusi. Reaktsiooni põhjustavad ja juba tõestatult on põhjustanud kemikaalid ja lisaained, mida peetakse vastutavaks selliste tulemuste eest ja mida kahjuks ikka kasutatakse väga levinud lemmikloomatoitudes veel tänagi. Meie põhimõte on vältida sellist ahelreaktsiooni ja seetõttu on need sellist reaktsiooni põhjustavad ained Golden Eagle Holistic Health ® toitudes välistatud.

Võrdle Golden Eagle Holistic Health ® lemmikloomatoitu ja muid lemmikloomatoidu brändi tooteid. Oleme kindlad, et nõustute meiega kui väidame, et neis on olulisi erinevusi.

Tervislik toit sisaldab igal toidukorral viite erinevat toitainete gruppi.
Sellised koostisosad leiad ka Golden Eagle Holistic Health ® toodest ja see tagab tasakaalustatud toitumise igal tasandil igal söögikorral ja iga päev.

1. Valgud on aluseks iga Golden Eagle Holistic Health ® lemmikloomatoidus ja valem on lahja proteiini kasutamine. Kvaliteetne liha, nagu part, lõhe, kana, sealiha ja muna toovad toitu rohkem kui vaid lihtsalt hea maitse - need annavad valku ja asendamatuid aminohappeid nõuetekohaseks toitumiseks nii koertele kui ka kassidele.

2. Köögiviljad - holistilisi värskeid köögivilju leidub Golden Eagle Holistic Health ® kõikides lemmikloomatoitudes, sisaldades sealhulgas porgandit, kartulit, herneid, tomatit ja lutserni.
Need köögiviljad annavad vitamiine A ja C, süsivesikuid, kiudaineid ja erinevaid mineraalaineid. Kuna need köögiviljad mida kasutame on värsked, terved ja neid ei ole eelnevalt töödeldud või külmutatud, maitsed ja enamik olulisi toitaineid, sealhulgas antioksüdandid on säilinud ja on kättesaadavad ka lemmikloomadele.

3. Puuviljad - värsked, terved õunad mida on kasutatud Golden Eagle Holistic Health ® lemmikloomatoidus annavad olulisi toitaineid, samuti palju süsivesikuid ja kiudaineid, mis on olulised lemmiklooma hea tervise säilimiseks. Antioksüdant vitamiin C aitab moodustada terveid uusi rakke ja ravib haavu. Kaalium soodustab närvisüsteemi arengut. Antioksüdante beetakaroteeni ja vitamiine vajab organism säilitamaks hea nägemine, luu ja hammaste areng ning vastupanuvõimet infektsioonidele ja haigustele. Lisaks õunad ja jõhvikas pakuvad täiendavat allikat antioksüdantide tasemele, mis ei mõjuta kokkuvõttes oluliselt üldist kiudainesisaldust.

4. Teraviljad - Kõik teraviljadd Golden Eagle Holistic Health ® lemmikloomatoidus on naturaalsed täisteratooted. Need on olulised B-vitamiini, süsivesikute, raua, kiudainete ja seleeni allikad. Toitvad täisteratooted - oder ja pruun ja valge riis pakuvad olulisi liitsüsivesikuid toetamaks lemmikloomade aktiivsust ja liikumist.

5. Rasvad ja õlid - rasvad ja õlid muudavad meie toit maitsvamaks, andes talle isuäratava lõhna ja maitse ning on peamine toidus sisalduvate ja organismile väga vajalike rasvhapped nagu Omega 3 ja Omega 6 allikas.

Kõik loetletud on on meie eriline segu toidus, sisaldades beeta-karoteeni, karnitiini, glükoosamiini. kondroitiini MSM, prebiootikume ja tauriini.


Meie pakendid on disainitud silmas pidades, et näeksite kõiki toidus sisalduvaid koostisosi, sellepärast oleme neid koostisosi ka pildistanud. Loodame, et see teave annab teile kindlust andmaks oma lemmikloomale Golden Eagle Holistic Health ® lemmikloomatoite. Soovitame proovida 60 päeva. Oleme kindlad, et see veenab teid jätkama ka edaspidi kasutama Golden Eagle Holistic Health ® lemmikloomatoitu.