Bioloogiline abivahend seedimistasakaalu edendamiseks


BioHeatlh ™ on prebiootiline toidulisand, mis sisaldab kõiki kuivatatud looduslikke aspergilluskiude. Prebiootikumid on seedimata toidu koostisosad, mis stimuleerivad keha tervisele kasulikke bakterite kasvu ja aktiivsust seedesüsteemis. Need prebiootikumid on ka probiootikumide "toiduks" ja suurendavad kasulike piimhappebakterite aktiivsust. Need on näiteks bacillus acidophilus ja enterococcus faesium. Prebiootikumid on mitteseeditavad toidu koostisosad, mis mõjutavad soodsalt peremeest, stimuleerides selektiivselt kasulike bakterite kasvu ja/või aktiivsust käärsooles ning parandades seeläbi peremehe tervist. Väga kääritatava lahustumatu kiuna on aspergillus suurepärane prebiootiline kiudainete allikas. See on saadud aspergilluse pärmist ja sellest saab soolestikus leiduvate kasulike bakterite spetsiifiline toiduaine. Selle eelised hõlmavad tugevamat väljaheidet, koliidi ja vähktõve riski vähenemist, glükoosi ja vere lipiidide metabolismi paranemist, gaasitootmise (kõhupuhitus) vähenemist ja väljaheite lõhna vähenemist. See on toit meie LactoHeath ™ile, kuna ilma meie ainulaadse probiootikumide seguta ei toimu inuliini täielik kasutamine.

Prebiootikumid sisaldavad beeta-klokaane ja mannaoligosahhariide. Beeta-glükaan on võimas immuunsust tugevdav toidulisand. See ainulaadne ühend tugevdab kaasasündinud immuunsüsteemi, et aidata kehal kaitsta end viiruste ja bakterite eest. Mannaoligosahhariidid kaitsevad seedetrakti sissetungivate toksiinide ja patogeenide eest, mis võivad sattuda koera kõhtu, sidudes need nendega ning kahjustamata seega koera.
Prebiootikumid (FOS) ja Fruktooligosahhariidid (FOS) viitavad mitteseeditavate süsivesikute klassile. Kuna need ei ole seeditavad, läbivad nad seedetrakti praktiliselt muutumatuna. Kui FOS jõuab käärsoolde, kasutavad neid kasvamiseks ja paljunemiseks õiged või kasulikud bakterid. Nende kasulike bakterite terve populatsioon seedetraktis parandab toitainete seedimist ja imendumist, võõrutusja elimineerimisprotsesse ning aitab tugevdada immuunsüsteemi. Kuna FOS ei ole seeditav, ei anna need peaaegu üldse kaloreid.

MIllal kasutada BioHealth™i?
• Koos antibiootikumraviga või vahetult pärast seda
• Taastamiseks ja kasulike mikroobide seedimise tasakaal loomiseks soolestikus
• Söögilisandina pärmseeneinfektsioonide ennetamiseks
• Seedehäirete ja kõhulahtisuse raviks
• Kriitiliste toitainete seedimise ja imendumise hõlbustamiseks
• Kõikide stressiga seotud seisundite korral

Koostisosad: Kuivatatud ekstraheeritud aspergillus sp. toidus lahustuvad
Manustamine: Toidu sisse pool teelusikatäit
Säilitamine: Jahedas ja kuivas.
Golden Eagle Petfoods Co